TANITIM TIRI

Fabrikamızda, Türkiye ve dünyada en özel mobil tanıtım sahne tırları ve özel amaçlı reklam dorseleri projelendirip üretilmektedir. Mega sahneli tanıtım tırınlardan tek taraflı ve çift taraflı açılan mobil özel amaçlı tanıtım kamyonu ve  tırlara ve özel amaçlı dizayn edilmiş teknoloji tırlarına kadar en özel projeleri yaşama geçiriyoruz. 

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım, imalatlarını uluslararası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. Şirketimiz üretimin yanı sıra kiralama hizmeti de vermektedir. 

Ana şirketimiz PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

Özel amaçlı mobil sahne tanıtım tırlarımız, eğitim, tanıtım, showrom kültürel etkinlikler, turizm, siyasi kampanyalar ve askeri amaçlar gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Özel siparişler ve farklı organizasyonlar için özel proje ile üretilmektedir.. 

Proje Yapım firması özel Tanıtım tırları imalatı özel dizayn mobil gezici tanıtım tırı üretimi ve kiralaması konusunda Türkiye'nin en geniş referanslara sahip firması Proje Yapım, şimdi yurt dışına da açıldı. Son olarak Avrupa'ya gönderdiğimiz mobil tanıtım tırı aracımız, 6  ay süre ile tüm Avrupa basınında gündem oluşturdu. 

Tanıtım dorsesi yada treyleri konusunda firmamızdan özel üretimleri sipariş edebileceğiniz gibi kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Tanıtım tırı imalatı tamamen ürün ve hizmet odaklı, müşteri taleplerine göre imal edilir. Kiralama opsiyonunda aynı şekilde tanıtım tırları iç dekorasyonu tamamen  müşteri taleplerine göre üretilir. Lütfen detaylı bilgi ve teklif isteyiniz. 

TURİSTİK TANITIM TIRLARI İMALATI VE KİRALAMASI

Bu durumu değerlendiren şirket yöneticilerimiz ve teknik ekip dünyanın her yerinde, özellikle kent meydanlarında, fuarlarda, festivallerde, panayırlarda kullanılmak üzere “ Mobil Turizm Tanıtım Tırı”nı tasarlamışlardır. “Mobil Turizm Tanıtım Tırı” kurulduğu zaman stand, ağırlama ve görsel izleme salonu olarak kullanılır. Mutfak ve lavabo eklenebilir.

“Mobil Turizm Tanıtım Tırı”  ülke, bölge, otel vs tanıtımında emsalsiz bir  mecradır. Outdoor ve indoor mecrası olarak kullanılır. Tırın dış yüzeyi 90 m2 civarındadır. Ülke, bölge, otel vs görseliyle giydirildiği zaman 90 m2 dev bir yürüyen billboard elde etmiş olursunuz. Açık hava reklamcılığının önemi dikkate alındığında ne kadar doğru bir mecra olduğu anlaşılır. Ayrıca “korsan reklam” özelliği de vardır. 90 m2 lik yürüyen dev bir billboardı dünyanın ve ülkemizin yollarında ve büyük şehir meydanlarında düşünebiliyor musunuz? Örneğin; Moskova Kızıl Meydan’dasınız ya da Taksim meydanında, veya bir maç öncesi stadın önünde! Ne güzel olur değil mi? İşte “Mobil Turizm Tanıtım Tırı” size bu imkanı veriyor.

“Turizm Tanıtım Tırı” Uluslararası kabullenilmiş  teknik özelliklere sahiptir ve uluslararası meri kanun tüzük ve yönetmeliklere uygundur.

"Mobil Turizm Tanıtım Tırı" isteğe bağlı olarak iç dekorasyonu ve kullanılacak ses düzeni, led ekran tv gibi bütün gereçler tamamlanarak teslim edilebileceği gibi,standart  donanımlı veya sadece tır olarak da teslim edilir.

İstenilen “Mobil Turizm Tanıtım Tırı”nın üretimine geçmeden önce taraflar arasında yapılacak görüşmede  istenilen özellikler tespit edilir. Çünkü bu tür özel üretimlerde hayalin sınırı yoktur.

#gezici #seyyar #tanıtım_tırları #tanıtım_aracı #tanıtım_tırı  #tanıtım_kamyonu #organizasyon_treyleri #mobil_tanıtım #kiralık_organizasyon_tırı #tanıtım_organizasyonu  #led_ekran’lı_tanıtım_tırı #tır_sahne_tanıtımı  #mobil_tanıtım_aracı #TIR #KAMYON #satılık #tanıtım_dorsesi #kiralık #ramazan_arabaları #mobil_tanıtımlar #tırı #kamyonu #sahnesi #tanıtım_sahnesi #tanıtım_etkinlikleri #aracı #tanıtım_tırı_kiralama #tanıtma_tırı #imalat #üretim #tanıtım_organizasyonu #kiralama

<gezici> <seyyar> <tanıtım tırları> <tanıtım aracı> <tanıtım tırı>  <tanıtım kamyonu> <organizasyon treyleri> <mobil tanıtım> <kiralık organizasyon tırı> <tanıtım organizasyonu>  <led ekran’lı tanıtım tırı> <tır sahne tanıtımı>  <mobil tanıtım aracı> <TIR> <KAMYON> <satılık <tanıtım dorsesi> <kiralık> <tanıtım arabaları> <mobil tanıtımlar> <tırı> <kamyonu> <sahnesi> <tanıtım sahnesi <tanıtım etkinlikleri> <aracı <tanıtım tırı kiralama> <tanıtma tırı> <imalatı> <üretimi> <kiralama>

<mobil> <gezici> <tanıtım tırı> <tanıtım tırları> tanıtım kamyonu> <imalat> <kiralama> <satışı>

#tanıtım_tırı #tanıtım_tırı_kiralama #mobil_tanıtım_tırı #tanıtım_kamyonu #tanıtım_treyleri #tanım_aracı #imalat #kiralama #satış #gezici_tanıtım 

     

 

      

 

   

   

 

Yukarı