Organizasyon & Danışmanlık

Organizasyon & Danışmanlık

Proje yapım bir Gökhan Şen Grup kuruluşudur. PR – EVENT – PRODÜKSİYON – ORGANİZASYON şirketlerimiz ve ekiplerimizin ortak çalışması ile, Türkiye’de  önemli etkinliklere ve kampanyalara imza atmaya devam ediyoruz.


 

SEÇİM KAMPANYALARI

Siyasi arenada 1986 yılından bu güne seçim kampanyaları düzenleyen firmamız, seçim ve tanıtım araçları üretimine  de 2000’li yılların başında başlamıştır.

İster Adan  Z’ye kampanya organizasyonu, isterse bireysel danışmanlık alanında bu güne kadar  onlarca başarılı seçim kampanyasına imza attık.

Ana şirketimiz PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

Yurt dışında KKTC, TUNUS ve  Arap coğrafyasında bir çok siyasi kampanyaya imza attık. Dünyada ilk kez, Afrika kıtasına  seçim araçlarını biz götürdük. KKTC’ye ilk Mobil TV araçları biz götürdük. Onlarca parti ve adayın seçim kampanyasını düzenledik. 

 

FİRMA - ÜRÜN VE HİZMET TANITIM ROADSHOW ORGANİZASYONLARI

Üretimini yaptığımız saha etkinlik araçlarımız ve yaratıcı reklam ekimizle, Türkiye’de ses getiren Roadshow organizasyonlarını düzenlemeye devam ediyoruz. Firmamızda film ve ses stüdyosundan creative masa üstü yayın ve tasarım ekibine kadar geniş bir kadro ile çalışıyoruz…

  • Son olarak T.C Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı için, Mobil TV araçlarımızla 21 ili dolaştık. Tasarlayarak bastığımız promosyon malzemelerini 10.000’lerce çocuğumuza dağııttık. Yine hazırladığımız filmle, yüz binlerce vatandaşımız ürünlerde CE etiketi konusunda bilinçlendirdik.  
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi için İstanbul’un tüm ilçelerinde ( Rahmetli Prof. Dr. Ahmet Işıkara ile birlikte)  deprem eğitim organizasyonu gerçekleştirdik.
  • KKTC’de Mobil TV araçlarımızla Sn Serdar Denktaş’ın projelerini, köy köy gezerek tüm Kuzey Kıbrıs’a tanıttık. Aynı şekilde Bodrum’da sayın Mehmet Kocadon’un, Aydın’da sayın Özlem Çerçioğlu’nun projelerini sokak sokakMobil TV araçlarımızla Roadshow organizasyonu ile tanıttık.  

roadshow organjizasyonu    en iyi Roadshow   En başarılı Roadshow   Roadshow araçları  Roadshow firmaları  en iyi seçim kampanyası düzenleyen    en başarılı seçim kampanyası    en iyi organizasyon şirketi   en iyi event   en başarılı event      

Yukarı