Hakkımızda

özel araç üretimi, araç projelendirme, araç projesi, özel araç tasarımı, ticari araç, araç imalat, proje araç,otobüs imalatı, kamyon imalatı, dorse imalatı, özel dorse, vip otobüs imalatı, led ekran imalatı, üretimi, kiralaması, araç, imalat  kampanya organizasyonu  kampanya düzenleme   kampanya danışmanı

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de uluslarlarası CE sertifikası ile gerçekleşmektedir. 

Ana şirketimiz PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

1986 yılında siyasi kampanyalar için seçim otobüsleri üretimi yaparak özel araç imalatına başlayan şirketimiz, 90'lı yıllarda bir çok alanda özel event ve PR araçları üretimine başlamıştır. Türkiye'nin dışında dünyanın bir çok coğrafyasına ve ülkesine özel ticari araçlar üretim ve kiralama hizmeti vermekteyiz. 

İstanbul merkezli fabrikamız dışında Bursa ve Konya atölyelerimizde çeşitli araçların özel ekipmanları üretilmektedir. Üretim ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz araçlar TSE belgeli ve özel projeli olarak ruhsatlarına işlenmekte ve trafik müsaadeli olarak karayoluna çıkmaktadır.

Özel amaçlı Otobüsler, Mobil Led Araçlar, Sahne Tırlar ve Reklam Tekneleri konusunda uzmanlaşan şirketimizde, etkinliğiniz ve projenize göre her türlü özel organizasyon ve hizmet aracı imal edilmekte, dilerseniz hayalinizdeki araç sizin için üretilip tarafımızca kiralanabilmektedir. 

Fabrikamızda  Türkiye  ve  dünyanın  bir çok  ülkesine  istenilen formatta roadshow tırlarından event reklam tanıtım tırlarına kadar  üretim ve  kiralama  hizmeti  vermekteyiz. Türkiye'de özel projeli mobil truck sahne ve mobil  dorse tır imalatında ilkleri gerçekleştiren öncü kuruluşumuz, Muğla ve İstanbul merkezli tamamen mühendislik projeleri ile donanımlı 1.000 m2 kapalı alanda  üretim yapmaktadır. İmalat merkezimizde en son teknoloji ile her türlü özel araç ve tanıtım kamyon ve tırları ve özel  araçları üretirken, Türkiye'nin en güçlü  referanslarına güveniniz sayesinde sahip olduk.  Dilediğiniz özel aracı ve reklam tırını projelendirip sizin için imal edebiliriz, isterseniz kiralayabiliriz...
 

 

led ekran imalataraç imalat

 özel araçlar imalatmobil kamyon imalat

reklam araçları imalatıözel otobüs imalat

özel tır imalatseçim otobüsü imalatı

 

 
Yukarı