EĞİTİM TIRI

Mobil eğitim tırları ve özel eğitim tırları firmamızın öncelikli uzmanlık ve üretim alanıdır. Eğitimci yöneticilerin kurduğu Proje Yapım firması özel eğitim araçları konusunda özel hassasiyet göstermektedir.

Eğitim treyleri özel eğitim kamyonu ve dorseleri imalatı eğitim öğretim içeriğine göre aracın şasesinden itibaren özel olarak üretilier. Çocuk eğitim tırları ve yetişkin eğitim dorseleri farklılıklar göstermektedir. Bir diğer konuda engelli eğitim tırları ve kamyonlarıdır. Engelli eğitim araçlarında özel rampalar ve hidrolik sistemler kullanılmaktadır.

Özel eğitim tırları ayrıca firma ve personel eğitim treyleri formatında da imal edilmektedir. Eğitim treyleri konusu bir çok teknolojik alt yapıyı da beraberinde getirmektedir. Eğitim araçlarında bilgisayar, internet, wi-fi teknolojileri standard olarak kullanılmaktadır .

Son olarak ürettiğimiz mülteci çocuklar için özel eğitim araçları Almanya Dışişleri Bakanlığı tarafından satın alınarak Suriyeli mülteci çocukların eğitimi konusunda kullanılmıştır. Bu anlamda bir teknoloji devi ülkenin tedarikçisi olmakta ülkemiz adına ayrı bir gururdur.

Her türlü özel eğitim tırı ve kamyonu ayrıca konteyner ve otobüsü imalat projesi konusunda ve özel eğitim araçları kiralama ihtiyaçlarında, lütfen firmamızdan teklif isteyiniz.

Ana şirketimiz PROJEYAPIM.COM u detaylı incelemek için tıklayınız

#eğitim_tırı #eğitim_kamyonu #eğitim_konteyneri #eğitim #otobüsü #araçları #imalatı #kiralama #tr #kamyon <eğitim kamyonu> <eğitim> <tırı> <kamyonu> <eğitim araçları> <eğitim otobüsü> <imalat> <kiralama> <eğitim tırı>

   

   

Yukarı